Туреччина забезпечить кримських татар житлом в Україні

180
Народний депутат України, голова Меджлісу кримського татарського народну Рефат Чубаров повідомив, що турецька влада готова профінансувати будівництво кількох селищ на Херсонщині.

Чубаров зазначив, що Туреччина таким чином забезпечить житлом кримських татар, які були змушені виїхати з півострова після його анексії Російською Федерацією 2013 року. У рамках цього проекту на Херсонщині буде побудовано кілька селищ.
«Турецький уряд готовий розпочати фінансування будівництва тисячі будинків для кримських татар, які змушені були залишити півострів. Але для цього необхідно максимально скоординувати зусилля структур виконавчої влади України: щодо надання земель, затвердження необхідної проектної документації, ухвалення рішень», − цитує 24 нардепа.
Він також підкреслив, що буде зроблено акцент на компактності селищ, аби «кримські татари не розчинилися по всій Україні» й була можливість для забезпечення їхніх прав на освіту рідною мовою й інших культурних потреб. 
Голова Меджлісу наголосив, що після реалізації проекту будівництва на Херсонщині відразу буде розпочати нові програми, які передбачатимуть створення інфраструктурних, соціальних і освітніх закладів.

Коментарi

Коментарiв