Українським лікарям так і не вдалося оглянути Савченко

171
Делегація українських лікарів повернулася з Російської Федерації, так і не отримавши доступу до народного депутата України, льотчиці Надії Савченко, яку незаконно тримають під вартою.

На своїй сторінці у Facebook один із адвокатів українки Микола Полозов повідомив, що російська влада так і не дозволила українським лікарям оглянути Савченко, яка нещодавно оголосила голодування на знак протесту щодо судової системи РФ.
«Комісія українських лікарів, так і не отримавши від російських властей дозвіл на зустріч з Надією Савченко та її обстеження, 12 березня була змушена покинути Російську Федерацію», − зазначив Полозов.
Додамо, 10 березня Президент Петро Порошенко доручив Послу України в Німеччині Андрію Мельнику закликали владу ФРН якомога швидше направити німецьких лікарів до Савченко.
Крім того, 4 березня цього року льотчиця оголосила сухе голодування, проте 10 березня вирішила змінити його на голодування на воді. Імовірно, на таке рішення вплинули акції на підтримку Савченко та прохання міжнародної спільноти. Стан здоров’я нардепа нині супроводжується значними ускладненнями.

Коментарi

Коментарiв