Кілька десятків осіб постраждало внаслідок теракту в Туреччині

225
13 березня в центрі Анкари, столиці Туреччини, відбувся вибух, унаслідок якого загинуло майже 40 осіб, іще понад 70 отримали поранення.

Уранці 14 березня міністр охорони здоров’я Туреччини Мехмет Муеззиноглу повідомив, що вже в лікарні загинуло ще троє жертв теракту. Нині в медичних закладах перебуває понад 70 постраждалих унаслідок вибуху, частина з них у критичному стані. Міністерство закордонних справ Туреччини повідомило, що серед загиблих або поранених немає громадян України. 
Нагадаємо, ввечері 13 березня автомобіль, начинений вибухівкою, виїхав у пасажирський автобус. Відповідальність за теракт узяло на себе північноафриканське угруповання «Аль-Каїда в Ісламському Магрибі».
Турецька влада заборонила поширення у соціальних мережах фотографії, які висвітлюють трагедію, але місцеві ЗМІ продовжують публікувати знімки з місця інциденту, на яких зображено палаючий автомобіль, розбитий автобус, усипаний склом асфальт. 
Додамо, Президент України Петро Порошенко висловив співчуттям турецькій нації у зв’язку з цією трагедією, що забрала десятки життів.

Коментарi

Коментарiв