У Брюсселі поранено кількох учасників антитерористичного рейду

207
15 березня цього року під час перестрілки, що відбулася в рамках антитерористичного рейду у Брюсселі, поранено чотирьох полісменів. 

Правоохоронні органи Брюсселя повідомили, що рейди 15 березня були пов’язані з терористичними актами в Парижі в листопаді минулого року. Радіо Свобода нагадує, що внаслідок паризької трагедії загинуло близько 130 осіб. Міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казанев повідомив, що участь у спецоперації брали і французькі спецслужби. 
Під час перестрілки у Брюсселі зловмисники поранили чотирьох полісменів. За словами представника влади, правоохоронці «нейтралізували» одного з підозрюваних. Пізніше було заарештовано двох учасників інциденту.
Додамо, брюссельська спецоперація відбувалася в районі, де, ймовірно, переховуються двоє підозрюваних у причетності до паризької трагедії минулого року. Французькі полісмени повідомили, що під час рейду їм не вдалося заарештувати головного підозрюваного у вчиненні нападів у Парижі Салага Абдельсалама, оскільки нині невідоме місце його перебування.
У цілому в рамках антитерористичного рейду полісмени затримали більше 10 осіб, яких підозрюють у причетності до паризького теракту. Більшість із них досі перебувають під слідством.

Коментарi

Коментарiв