Спецслужби РФ не пускають через кордон «групи підтримки» Савченко

184
Працівники ФСБ Російської Федерації не пропускають через кордон осіб, які прямують на оголошення вироку незаконно засудженій льотчиці, народному депутату України Надії Савченко.

«Співробітники Федеральної служби безпеки, відмовляючи у в’їзді людям, які підтримують Надію Савченко, кажуть, що навіть короткочасне перебування їх на території Російської Федерації є небажаним», – написав у Twitter один із адвокатів льотчиці Микола Полозов.
Він уточнив, що «як мінімум одну з груп підтримки Савченко, які з’їжджаються на вирок, не пустили до РФ у повному складі. Тримали півдоби і розвернули».
Раніше інший адвокат українки Марк Фейгін оголосив, що захисники Савченко і представники ЗМІ можуть не потрапити на оголошення вироку у зв’язку з закриттям аеропорту в Ростові-на-Дону, де нещодавно відбулася авіакатастрофа, в якій загинуло більше 60 осіб, серед них було і 8 громадян України.
Нагадаємо, 21 березня поточного року відбудеться оголошення вироку у справі Надії Савченко, яку ще з літа 2014 року незаконно тримають у РФ. Російський суд інкримінує їй убивство журналістів із Росії, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону.

Коментарi

Коментарiв