Росія планує дискредитацію ОБСЄ на Донбасі

192
Головне управління розвідки Міністерства оборони України виявило докази того, що російське командування Збройних Сил має намір дискредитувати місію ОБСЄ на Донбасі.

Планом одного з інформаційних заходів передбачається штучно створити збій у постачанні води для населення тимчасово окупованих територій Луганської області, щоби покласти відповідальність на співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за ігнорування гуманітарних проблем, – ідеться в повідомленні ГУР Міністерства оборони.
Також стало відомо, що відповідальним за організацію й поширення дезінформації завдяки ЗМІ псевдореспублік є майор Збройних Сил Російської Федерації Дмітрій Фєдін. Бойовики й командування РФ поки не прокоментувало звинувачення у підготовці акції щодо дискредитації спостерігачів ОБСЄ.
Додамо, протягом доби з 20 на 21 березня поточного року російські найманці більше 30 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України. Епіцентром бойових дій залишається донецький напрямок. Зокрема, поблизу Зайцевого, Авдіївки, Ленінського було зафіксовано роботу снайпера бойовиків так званої ДНР.

Коментарi

Коментарiв