Суд відмовився повертати «діамантовому прокурору» заставу в кілька мільйонів

216
Голосіївський районний суд Києва не виявив законних підстав для повернення «діамантовому прокурору» Володимиру Шапакіну застави в розмірі понад 6 мільйонів гривень.

Заслухавши думки сторін, суд ухвалив рішення щодо відмови в задоволенні клопотання адвоката обвинуваченого Шапакіна Мосійчука щодо повернення застави загальною сумою майже 6,5 мільйонів гривень. Ухвала оскарженню не підлягає, – цитує ТСН резолюцію суду.
Раніше адвокат «діамантового прокурора» у своєму клопотанні до суду заявив, що термін запобіжного заходу Шапакіну сплинув іще 3 листопада минулого року, тому застава до бюджету з рахунку, на який була внесена, до бюджету не перераховано, відповідно, вона має бути повернута особі, яка її надала.
Нагадаємо, в липні 2015 року працівники Служби безпеки України здійснили обшук у приміщенні Головного слідчого управління Генеральної прокуратури, під час якого було вилучено понад 500 тисяч доларів готівкою, холодну зброю, автомат Калашникова й кілька десятків діамантів, у зв’язку з чим затриманих першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна й заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця прозвали «діамантовими прокурорами».

Коментарi

Коментарiв