Мігранти ігнорують угоди ЄС і продовжують прибувати до Європи

234
У перший день набуття чинності Угоди між ЄС і Туреччиною щодо мігрантів, кілька сотень біженців спробували потрапити на територію країн Євросоюзу.

Дзеркало тижня нагадує, що 20 березня 2016 року набула чинності Угода між керівництвом Європейського Союзу й Туреччиною, яка передбачає повернення нелегальних мігрантів, які прибули до Греції, на турецькі території. Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер визнав ці домовленості такими, що «відповідають європейським і міжнародним нормам».
Незважаючи на загрозу депортації згідно з положеннями цієї Угоди, протягом 20 березня майже 900 мусульманських біженців незаконно потрапили на грецькі території. Керівництво ЄС уже офіційно заявило, що всіх мігрантів, які прибули в ніч із 19 на 20 березня до європейської держави, буде депортовано.
Додамо, сторони домовленостей поки не змогли налагодити механізм депортації біженців зі східних країн. Незабаром більше 2 тисяч іноземних фахівців прибудуть до Греції для вирішення цього питання. Зокрема, йдеться про перекладачів.
Крім того, експерти Financial Times у коментарі до Угоди між Туреччиною та ЄС зазначили, що це не дозволить зменшити тиск на європейські держави у зв’язку з міграційною кризою.

Коментарi

Коментарiв