Організатор паризьких терактів несподівано відмовився співпрацювати зі слідством

203
Підозрюваний в організації терактів у Парижі, що відбулися в листопаді минулого року, Салах Абдеслам, несподівано відмовився співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, в листопаді минулого року в Парижі відбулося кілька терактів, унаслідок яких загинули десятки осіб. 18 березня 2016 року під час спецоперації у Брюсселі спецслужби затримали підозрюваного в організації паризької трагедії. Під час затримання Абдеслама поранили в ногу, тому певний час його не допитували. Пізніше ж він погодився співпрацювати зі слідством.
26 березня підозрюваний заявив, що не був знайомий із братами Халідом і Брахімом Бакрауі – смертниками, виконавцями двох вибухів у Брюсселі, які відбулися 22 березня цього року. Загинуло понад 30 осіб, іще понад 300 було поранено. Відповідальність за теракт узяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава», до якої належить і Абдеслам.
Міністр юстиції Бельгії Кун Ґєєнса офіційн підтвердив, що саме після вибухів у Брюсселі підозрюваний несподівано відмовився давати будь-які свідчення і співпрацювати зі слідством.

Коментарi

Коментарiв