«Ісламська держава» планує здійснити теракти у США

188
Лідер підрозділу терористичного угруповання «Ісламська держава» в секторі Ґаза заявив, що теракти у Парижі і Брюсселі були лише «генеральною репетицією перед США».

Портал Israel Breaking оприлюднив заяву одного з координаторів ісламістів, за словами якого теракти у Сполучених Штатах Америки вже є лише питання часу. Нагадаємо, в листопаді минулого року у Парижі відбувся масштабний теракт, унаслідок якого загинули десятки осіб, аналогічний інцидент був у Брюсселі у березні цього року. Відповідальність за ці теракти взяло на себе угруповання «Ісламська держава».
Нещодавно внаслідок авіаудару, здійсненого американськими військами, загинув один із ватажків «Ісламської держави» Абу Омар аш-Шиані, якого самі терористи називали «міністром війни». 
25 березня під час спецоперації Сполучених Штатів Америки в Сирії вбили другого за значимістю лідера терористів «ІДІЛ» Абдулу Рахмана Мустафу аль-Кадулі. Раніше американська влада пообіцяла віддати 7 мільйонів доларів за інформацію про місце перебування ісламіста.

Коментарi

Коментарiв