Туреччина депортувала кілька тисяч підозрюваних у зв’язках із терористами

226
Речник Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана Ібрагім Калін оголосив, що з країни було депортовано близько 3 тисяч осіб, підозрюваних у причетності до зв’язків із терористами.

«Турецька влада буде рішучою і продовжить робити всі необхідні кроки в цьому напрямку», − цитує Європейська правда виступ Каліна під час конференції в Анкарі 29 березня цього року.
Крім того, за словами високопосадовця, Туреччина заборонила в’їзд на свої території майже для 40 тисяч громадян зі 120 країн світу. Калін підкреслив, що у зв’язку з нещодавнім терактами у Брюсселі турецька влада змушена вкотре зосередитися на проблемі щодо розпалювання ісламофобії і використання антиісламських настроїв в якості політичного інструменту.
«Ми знову зіткнулися з цим явищем після терактів у Брюсселі. Політики, релігійні лідери, голови громад, ЗМІ, відомі особистості, що формують громадську думку, повинні проявити більшу відповідальність щодо цього питання, тому що антимусульманські висловлювання грають на руку екстремістським терористичним організаціям, таким як «Аль-Каїда» й «Ісламська держава», − наголосив речник Президента Туреччини.

Коментарi

Коментарiв