На Луганщині бойовики поранили мирного мешканця

207
Прес-центр Штабу АТО повідомив, що 29 березня в населеному пункті Новоолександрівка Луганської області внаслідок обстрілів бойовиків було поранено мирного мешканця.

У Луганській області в зоні проведення антитерористичної операції ситуація на лінії розмежування різко погіршилася. Якщо кілька днів до цього сили АТО здійснювали перестрілки з ворогом 1-2 рази за добу, то 29 березня – 7 разів. Зокрема, з кулемета біля населеного пункту Новозвановка, біля Попасної й Богуславського. У Щасті працював снайпер російських найманців, − зазначено в повідомленні прес-центру АТО.
У Новоолександрівці терористи так званої Луганської народної республіки кілька хвилин із гранатометів обстрілювали помешкання мирних громадян. Штаб антитерористичної операції назвав це «злочином проти цивільного населення».
Унаслідок обстрілу місцевий мешканець отримав численні поранення. Українські військовослужбовці однієї з мотопіхотних бригад надали постраждалому першу медичну допомогу й доставили до Попаснянської районної лікарні. Нині життю пораненого нічого не загрожує.

Коментарi

Коментарiв