ОБСЄ зафіксувала велику кількість порушень режиму тиші біля Авдіївки і Ясинуватої

175
Спостерігачі ОБСЄ повідомили, що зафіксували велику кількість порушень режиму припинення вогню бойовиками в населених пунктах Авдіївка та Ясинувата.

Згідно зі звітом Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі, оприлюдненого 30 березня цього року, спостерігачі зафіксували велику кількість порушень режиму тиші на донецькому напрямку. Зокрема, під час перебування в Авдіївці представники ОБСЄ почули один удар від артилерійського пострілу й нарахували 15 пострілів із крупнокаліберного кулемета.
У районі між контрольованою урядом України Авдіївкою та контрольованою «ДНР» Ясинуватою, Спеціальна моніторингова місія зафіксувала численні порушення режиму припинення вогню. Перебуваючи у нерухомому стані за 3 кілометра на захід від Ясинуватої, СММ чула 135 невизначених вибухів, 22 сплески вогню та 43 одиночних постріли з крупнокаліберного кулемета та стрілецької зброї, − зазначено у звіті представників ОБСЄ на Донбасі.
Додамо, речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що 30 березня на тимчасово окупованих територіях Донбасу було поранено 4 бійців Збройних Сил. Попередньої доби отримали поранення 6 українських військовослужбовців.

Коментарi

Коментарiв