Російський бренд «Gloria-Jeans» звинувачують у фінансуванні «ЛНР»

207
За інформацією ЗМІ, ідеться про великого російського виробника «Gloria-Jeans»

Співробітники Служби безпеки України викрили відомого виробника одягу на фінансуванні терористичної організації «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Відповідно до інформації правоохоронців, підприємці виготовляли одяг на окупованій  території Луганської області.

«Виготовлений товар реалізовувався у мережі фірмових магазинів по всій території України. За інформацією спецслужби, ділки сплачували «податки» до так званих державних органів «ЛНР», гроші використовувалися, зокрема на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків», – ідеться у повідомленні.

Слідчі провели обшуки в офісах і складських приміщеннях у Київській, Харківській, Одеській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій та Полтавській областях, де виявили документацію та значну кількість готової до реалізації продукції.

«Аналіз вилучених матеріалів та документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розміщених на тимчасово окупованій території Луганщини. Співробітники спецслужби встановили, що надалі товар транспортували через неконтрольовану ділянку українського кордону на територію Російської Федерації», – зазначили у відомстві.

«Ділки підробляли документи щодо виготовлення продукції нібито на території РФ та інших країн і на їх підставі ввозили товар через митний кордон України для реалізації», – підкреслили в СБУ.

Нині триває досудове розслідування, підприємцям інкримінують відмивання та легалізацію доходів, фінансування тероризму та інші статті Кримінального кодексу.

Відповідно до інформації Української правди, ідеться про великого російського виробника «Gloria-Jeans».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв