Влада Києва може відімкнути опалення раніше запланованої дати

220
Прес-служби Київської міської державної адміністрації повідомила, що мешканцям столиці можуть відімкнути опалення раніше, ніж 15 квітня, як планували раніше.

«Зважаючи на високий розмір тарифів на теплопостачання,  міська влада ухвалила рішення, яке би дало змогу столичним родинам економити кошти. Із 30 березня у столиці зафіксована середньодобова температура повітря +8,4⁰С. Синоптики нам повідомили, що 31 березня середньодобова температура має становити +9⁰С, а 1 квітня прогнозують до 14⁰С тепла. Відповідно до чинного законодавства, якщо протягом трьох діб температура зберігається +8⁰С і більше, орган місцевого самоврядування має право затвердити резолюцію про завершення опалювального сезону», − заявив заступника очільника КМДА Петро Пантелеєв.
Чиновник уже віддав наказ керівникам теплопостачальних компаній Києва про початок підготовчих робіт до зупинення теплопостачання у столиці. Крім того, за його словами, вже нині житлові будинки ОСББ і ЖБК, адміністративні будівлі, дитячі садки, школи й інші установи мають змогу подати заявки щодо відімкнення опалення.

Коментарi

Коментарiв