На Київщині через ожеледицю зіткнулось одразу 11 авто (відео)

512
Аварія сталась через сильну ожеледицю

Біля села Семиполки на трасі Київ – Чернігів сталася ДТП за участю 11 транспортних засобів. На ділянці у 100 метрів зіткнулось 3 мікроавтобуси, 5 фур, туристичний автобус і 2 легкові авто.

Про це повідомляють Новини Чернігова.

За словами водіїв, аварія сталась через сильну ожеледицю. Техніка з піщано-сольовою сумішшю на дороги не виїжджала. Рух транспорту серйозно ускладнений. Інформації про постраждалих поки немає.

«Сестра їде з Чернігова до Києва зі швидкістю 30 км/год, так як на трасі суцільна ковзанка. Машини заносить. Фури шикуються на узбіччі, так як не можуть продовжувати рух», – пише користувач  Олексій Француз у Facebook.

Слід підкреслити, що у зв’язку зі складними погодними умовами усі тролейбусні та автобусні маршрути Києва курсують без дотримання графіку руху.

У «Київавтодорі» повідомили, що лише з 5 до 9 години ранку у Київській області через ожеледицю сталось 108 ДТП.

Траса Чернігів -Київ зараз

Опубліковано Олександром Підгорним 28 листопад 2017 р.

ДТП біля Семиполків

Серйозна аварія на Київській трасіБіля села Семиполки на трасі Київ-Чернігів сталася ДТП за участі щонайменше 11 транспортних засобів. На ділянци траси у 100 метрів розкидані 5 фур, 3 мікроавтобуси, 2 легковики та туристичний автобус. Інформації про постраждалих поки немає.На дорозі після «льодовогу дощу» — сильна ожеледиця. Техніки з піщано-сольовою сумішшю за словами водіїв немає. Рух транспорту сильно ускладнений. Відео від читача

Опубліковано Типовий Чернігів 29 листопад 2017 р.

Прислали тока шо. На дороге капец, будьте акуратны, если едете. А если не едете – лучше не надо.

Опубліковано Alexander Belogura 29 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв