Для запровадження реформ у регіонах до України прибудуть іноземні фахівці

254
Завдяки програмі «Реформатори без кордонів», ініційованій Міжнародною громадською організацією Razom,  до України прибуватимуть іноземні експерти, які допомагатимуть із запровадженням реформ у регіонах.

Віце-президент організації Анастасія Рибицька в коментарі Укрінформу повідомила, що вже найближчим часом у рамках програми перший експерт прибуде на Одещину для обміну досвідом у галузі інвестицій.
«Суть програми полягає в тому, щоби створити міст довіри між локальним громадянським суспільством у регіонах і місцевими органами влади», − зазначила представниця організації.
Першим у рамках програми прибуде американець Хьюґо Сполдінґ, який тривалий час працював в одному з провідних аналітичних центрів у США. В Україні він працюватиме в Департаменті «Агентство з питань інвестицій і розвитку» Одеської області, де допомагатиме розвивати малий і середній бізнес у галузі туризму, ІТ-технологій і альтернативних джерел енергії.
Сполдінґ підкреслив, що вибрав саме цей напрям, оскільки нині в Україні складний період, проте «саме зараз існує найбільше можливостей, щоби допомогти реалізувати зміни у країні».

Коментарi

Коментарiв