ЗМІ викрили тіньові грошові операції соратників Путіна

168
3 квітня 2016 року в рамках масштабного розслідування «Панамські документи» ЗМІ оприлюднили інформацію щодо мережі тіньових переказів коштів, що використовують соратники Президента Російської Федерації для передачі до офшорних компаній більше ніж 2 мільярдів доларів.

Згідно з доповіддю, для розслідування журналісти використовували документацію панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, аналізували підозрілі грошові потоки на міжнародному рівні. Раніше німецьке видання Süddeutsche Zeitung оголосило, що близько року тому анонімне джерело надіслало до редакції газети зашифровані внутрішні документи вищезгаданої компанії, що торгує офшорними фірмами. Протягом року над матеріалами працювало близько 400 осіб з 80 країн. 
Відповідно до результатів розслідування, викрили не лише наближених російського Президента, але і компанії, що контролюють Прем’єр-міністри Ісландії і Пакистану, дітей Президента Азербайджану, короля Саудівської Аравії й інших осіб. 
Додамо, експерти вже охрестили цю подію найбільшим «зливом» в історії журналістики. У документації є інформація і про екс-главу українського уряду Павла Лазаренка та Президента України Петра Порошенка.

Коментарi

Коментарiв