Савченко розпочала сухе голодування

212
Ув’язнена російським судом народний депутат України, член ПАРЄ, льотчиця Надія Савченко розпочала сухе голодування.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд ухвалив рішення визнати винною Савченко у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону. Її ув’язнили до 22 років позбавлення волі та призначили штраф у розмірі 30 тисяч рублів. 
У своєму Facebook один із адвокатів льотчиці Марк Фейгін повідомив, що 6 квітня засуджена розпочала сухе голодування. Про цей намір Савченко заявила ще під час судового процесу, наголосивши, що не подаватиме апеляцію, хоча це й заблокує можливість його оскарження в Європейському суді.
«У неї щовечора піднімається температура, українські лікарі, які їздили до Надії, попереджали: якщо ввечері підіймається температура – це щось хронічне, перше, що починає ламатися в організмі. Коли вона в Москві тримала довгий голодний страйк, це було серце. Нині це може бути пов’язано. Це лякає мене найбільше», − наголосила сестра ув’язненої Віра Савченко.
Крім того, льотчиця погодилася здати аналізи російським лікарям, оскільки вона «хоче знати, до чого їй готуватися, якщо вона все-таки розпочне сухий страйк».

Коментарi

Коментарiв