Масштабна пожежа у Каліфорнії: евакуйовано 90 тисяч осіб (фото)

457
Пожежники продовжують боротьбу з вогнем попри складні умови

Каліфорнійські пожежники продовжують боротьбу з однією з найбільших пожеж в історії штату, хоча вітер і суха погода майже унеможливлюють цю боротьбу.

Усього за тиждень пожежа в округах Вентура і Санта-Барбара охопила площу у 950 кв. км, знищивши майже 700 будинків. Понад 90 тисч мешканців евакуювали за минулий тиждень. Про це повідомляє ВВС.

Із вогнем бореться близько 7 тисяч пожежників, водночас круті схили і кам’янисті місцини роблять створюють серйозну небезпеку.

«Ми не збираємось наражати пожежників на небезпеку на кам’яних схилах. Ми почекаємо, поки полум’я прийде до нас і будемо гасити його там, де це безпечно», – заявив повідомив речник каліфорнійських пожежників Іан Макдональд.

У багатьох місцевих школах скасували заняття цього тижня. Вони не відкриються до Нового року.

Загалом Каліфорнія вже вісім днів бореться з пожежами, які почалися на півдні штату. Було шість великих осередків вогню і кілька менших, деякі з них уже вдалося взяти під контроль.

Пожежу назвали «Томас» – на честь місця, де вона почалась, – поруч із коледжем святого Фоми Аквінського.

Поки немає жодних ознак того, що пожежі можуть затихнути. Сильний вітер і сухе повітря до четверга і далі створюватимуть перешкоди пожежникам у боротьбі з вогнем.

Кілька пожежників отримали поранення, а 70-річну жінку знайшли мертвою у її машині.

Крім того, стихійне лихо може серйозно зашкодити агропромисловому комплексу штату.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв