ОБСЄ занепокоєна високим рівнем порушення режиму тиші на Донбасі

259
Глава місії ОБСЄ Ертулул Апакан висловив занепокоєння щодо значної кількості порушень режиму тиші на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

Апакан нагадав, що у вересні 2015 року сторони конфлікту на сході України домовилися про режим припинення вогню, проте нині Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі зафіксувала значну кількість порушень цих домовленостей − передає УНІАН. 
Глава місії ОБСЄ також підкреслив, що бойовики так званих ДНР і ЛНР часто використовують важке озброєння й міномети, заборонені відповідно до Мінських домовленостей.
«У зв’язку з цими тривожними подіями, ми закликаємо всі сторони дотримуватися зобов’язань, під якими вони підписалися, особливо щодо підтримки сталого режиму припинення вогню і забезпечення безпеки цивільних осіб у зоні конфлікту», − наголосив представник Організації.
Додамо, 7 квітня російські найманці дещо зменшили свою активність у зоні АТО порівняно з попередньою добою, коли було зафіксовано понад 70 обстрілів позицій Збройних Сил України.

Коментарi

Коментарiв