Унаслідок обстрілу бойовиків загинула мирна мешканка Авдіївки

265
У населеному пункту Авдіївка, що нині залишається епіцентром бойових дій на Донбасі, внаслідок обстрілів бойовиків загинула мирна мешканка.

ТСН інформує, що близько половини обстрілів бойовиків так званої Донецької народної республіки на донецькому напрямку припадає саме на промислову зону Авдіївки. Протягом доби 8 квітня цього року в цьому населеному пункті російські найманці випустили близько 50 мінометних снарядів.
Опівночі терористи використали самохідні артилерійські установки «Гвоздика», внаслідок чого загинула мирна мешканка Авдіївки, пошкоджено кілька будівель. Українським військовослужбовцям довелося відкрити вогонь у відповідь.
Крім того, речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що сепаратисти продовжують здійснювати воєнну розвідку. Зокрема, працівники Служби безпеки України поблизу тієї ж Авдіївки збили безпілотний літальний апарат російського виробництва. 
За словами Лисенка, подібною технікою серед бойовиків так званих ДНР і ЛНР мають право керувати лише фахівці з Російської Федерації. Він також зазначив, що українська розвідка підтвердила інформацію про постачання нового обладнання для терористів із РФ.

Коментарi

Коментарiв