Українська сторона прокоментувала обстріл ОБСЄ у Зайцевому

250
Прес-офіцер української сторони Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню Василь Лабай прокоментував обстріл бойовиками місії ОБСЄ у Зайцевому.

«Підступний обстріл представників місії є не чим іншим, як черговою спробою бойовиків залякати спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і змусити їх відмовитися від запропонованої українською стороною СЦКК практики «дзеркального патрулювання» в тих районах зони АТО, де відбувається найбільше загострення ситуації», − наголосив Лабай.
Кореспондент нагадує, що нещодавно спостерігачі місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі потрапили під обстріл бойовиків так званої ДНР у населеному пункті Зайцеве. Під час обстрілу патруль із 5 членів місії на двох бронемашинах перебував у Жованці − район Зайцевого, підконтрольний українській владі.
Напередодні Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню закликав ОБСЄ щодня контролювати Авдіївку після того, як унаслідок обстрілів російських найманців там загинула мирна мешканка.

Коментарi

Коментарiв