Неатестовані міліціонери відмовилися їхати на Донбас

309
Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив, що жоден із міліціонерів, які провалили переатестацію, не погодився скористатися можливістю переїхати на Донбас заради збереження роботи у службі.

«Побачив заклики деяких «активістів» до акцій протесту проти ненаправлення до Донецької й Луганської областей правоохоронців, які нібито провалили переатестацію в Національній поліції. Друзі мої, до нас і немає охочих їхати. Нині жоден із поліцейських, хто недобрав бали під час атестації, не виявив бажання служити на Донеччині. Тому заспокойтеся!»,  − написав у своєму Facebook Аброськін.
Чиновник нагадав, що показник некомплекту поліції лише в Донецькій області становить близько 30%, у прифронтовому населеному пункті Авдіївка він і взагалі дорівнює 70%. 
Лівий берег нагадує, що в лютому поточного року очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков доручив главі Національної поліції Хатії Деканоїдзе і керівникам головних управлінь на місцях відібрати серед міліціонерів, які не змогли успішно скласти переатестацію, кандидатів, які виявляють бажання продовжити службу на Донеччині й Луганщині. 
Керівництво Нацполіції зазначило, що це не відноситься до осіб, які себе відверто скомпрометували. Така можливість існує лише для тих, хто просто не склав тести або не пройшов співбесіду.

Коментарi

Коментарiв