Ще двоє в’язнів вийдуть на волю завдяки «закону Савченко»

228
Колишній глава Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький повідомив, що завдяки «закону Савченко» на волю вийдуть одіозні засновник будівельної афери «Еліта-центр» Олександр Волконський-Шахов і «лікар» Андрій Слюсарчук, більше відомий як «доктор Пі».

«Із дня на день звільниться пан Волконський, він же Шахов, який є засновником відомої будівельної афери «Еліта-центр», також найближчим часом розглядається питання щодо звільнення Слюсарчука», − цитує Еспресо.TV Старенького.
На думку екс-очільника Державної пенітенціарної служби, іронічність так званого «закону Савченко» полягає в тому, що на волю виходять в’язні, яких було засуджено за тяжкі й особливо тяжкі злочини.
«Ті, хто скоїли нетяжкі злочини, вони перебувають під особистим зобов’язанням, під заставою і в СІЗО вони перебувають мінімальний термін. Тобто на них цей закон буде розповсюджуватися найменше», − наголосив чиновник.
Нагадаємо, відповідно до «закону Савченко», засудженим зараховують один день попереднього ув’язнення в якості двох днів позбавлення волі. Дією цього документа вже скористався колишній народний депутат України Віктор Лозинський, якого засудили за вбивство.

Коментарi

Коментарiв