Російські найманці на Донбасі почали калічити самі себе

187
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на Донбасі російські військові почали калічити самі себе, аби не йти в бій.

Прес-служба ГУР Міністерства оборони повідомила, що 11 квітня один із російських командирів вистрілив собі в руку, аби ухилитися від своїх обов’язків і не йти в бій. Крім того, під час спроби завдати собі ж поранення поблизу позицій бойовиків у населеному пункті Зайцеве затримали капітана Збройних Сил Російської Федерації Сєргєя Ступакова.
Унаслідок небажання бойовиків іти в атаку страждає і техніка. Зокрема, Крім того, під час навчання з бойовою стрільбою на полігоні поблизу Шахтарська російські військовослужбовці зламали танк, списавши це на помилку прицілювання.  
Додамо, в цілому протягом доби з 11 на 12 квітня цього року терористи так званих ДНР і ЛНР майже 80 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України. Речник Штабу антитерористичної операції наголосив, що сепаратисти продовжують здійснювати примітивні провокації, обстрілюючи власні ж позиції.

Коментарi

Коментарiв