Савченко відмовилася від госпіталізації попри критичний стан

187
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що його підзахисна категорично відмовилася від госпіталізації.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд визнав Савченко винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині державного кордону та призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 22 роки і штраф у розмірі 30 тисяч рублів. Суд проігнорував усі докази невинуватості українки. 
6 квітня Савченко розпочала сухе голодування з вимогою звільнити або її негайно повернути до України. 12 квітня її адвокат Марк Фейгін зазначив, що її, ймовірно, госпіталізують у зв’язку з критичним станом здоров’я.
«Після крапельниці 10 квітня вона почувається краще. Краще – лише тому, що на вихідних було зовсім погано. Нині в неї крім загальної слабості аномальні реакції – мерзнуть руки й жар по всьому тілу. Проте кров розрідилася до нормальних значень. 10 квітня на тлі зневоднення аналізи показали якусь позамежну густину, несумісну з життям. Начальство Федеральної служби виконання покарань Російської Федерації після паніки й накачування згори вперше за півтора року видало їй неналежний другий матрац і дуже хоче перевести її від гріха в лікарню. Надія поки не погоджується, вимогу щодо допуску українських медиків не скасовує», – написав у своєму Facebook Новіков.

Коментарi

Коментарiв