Рахунок порушень на Донбасі пішов на тисячі, − ОБСЄ

262
Перший заступник голови ОБСЄ в Україні Олександр Хуґ висловив занепокоєння різким погіршенням ситуації на окупованих територіях Донбасу і наголосив, що кількість порушень уже досягає кількох тисяч.

«Основна причина мого прибуття на Донбас після завершення такого короткого періоду з моменту останнього візиту − це погіршення ситуації з безпекою. І в першу чергу щодо моїх співробітників, які працюють тут і по той бік лінії зіткнення», − цитує Інтерфакс-Україна виступ Хуґа під час прес-конференції в Донецьку 15 квітня цього року.
Перший заступник очільника Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі під час візиту до України побував у населених пунктах Ясинувата, Широкине, Жованка, Зайцеве, а також здійснив офіційну зустріч із представниками Спільного центру з контролю і координації. 
«Нині рахунок порушень іде на тисячі щодня, ми бачимо збільшення кількості використання артилерії і мінометів, все частіше фіксуємо відсутність техніки в місцях зберігання, а потім бачимо, як вона з’являється уздовж лінії зіткнення», − наголосив Хуґ.
Він також підкреслив, що епіцентром бойових дій залишаються околиці Авдіївки й Ясинуватої.
«Тільки за вчорашній день наші спостерігачі зафіксували 4372 порушення режиму припинення вогню, що говорить про різке зростання порушень на цій ділянці. Бойові зіткнення були настільки інтенсивними, що іноді навіть було важко порахувати кількість», − зазначив представник ОБСЄ.

Коментарi

Коментарiв