Закарпаття накрили потужні снігопади: заблоковано дороги і знеструмлено села

451
Станом на 21:00 рятувальники відбуксирували 29 автомобілів

Третього лютого на Закарпатті випала велика кількість снігу. Внаслідок сильних опадів у високогірних районах області на автошляхах ускладнено рух вантажівок. Без світла залишилися 19 населених пунктів регіону.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Закарпатській області.

За словами рятувальників, не всі вантажівки можуть подолати засніжені траси, тож допомогу в буксируванні їм надають підрозділи оперативно-рятувальної служби.

Станом на 21:00 рятувальники відбуксирували 29 автомобілів, які застрягли на засніжених трасах Закарпаття. Надзвичайники наголошують, що здебільшого це трапляється внаслідок того, що водії не замінюють вчасно ґуму на зимову й не обладнують колеса ланцюгами проти ковзання.

Відповідно до інформації ДСНС, на сьогодні для забезпечення проїзду та попередження зупинки руху транспорту на закарпатських автошляхах у цілодобовому режимі чергує спеціальна техніка. Усього від Управління ДСНС у Закарпатській області залучено 7 одиниць техніки та 19 рятувальників.

Унаслідок налипання мокрого снігу впали три дерева у Воловецькому, Великоберезнянському та Перечинському районах. У всіх трьох випадках рятувальники розпиляли деревину та усунули з місць падіння.

Повністю знеструмленими залишаються 14 населених пунктів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв