У 48 штатах США лютує смертельна епідемія грипу

455
Сезон грипу в Сполучених Штатах триває вже протягом десяти тижнів

Вірусні захворювання на грип у Сполучених Штатах Америки продовжують фіксувати вже десятий тиждень. Хвороба охопила 48 із 50-ти штатів країни та спричинила смерть щонайменше 16 дітей.

Про це пише Укрінформ.

Протягом минулого тижня спалах грипу в США посилився, усе більше осіб приходили до лікарів та потрапляли службам швидкої допомоги, а рівень госпіталізації був найвищим протягом майже 10 років.

Сезон грипу в Сполучених Штатах триває вже протягом десяти тижнів і, згідно з прогнозами, продовжиться ще кілька тижнів. При цьому відзначається, що вирує особливо неприємний вірус штаму А (H3N2), який уже призводив до летальних випадків, особливо серед людей похилого віку та дітей.

Так, за попередній тиждень внаслідок грипу загинуло шістнадцять дітей, повідомили в Центрі боротьби з хворобами та профілактики.

Із кожних 100 тис. осіб були госпіталізовані з цим діагнозом в середньому 51,4 людини, що перевищило показники останнього важкого сезону 2014-2015 рр.

Нині вірус має широке поширення в 48 штатах. Лише тиждень тому ця статистика охоплювала 49 штатів, враховуючи Ореґон, де зараз спостерігається менша активність хвороби.

Заклади міністерства охорони здоров’я закликають громадян дотримуватися запобіжних заходів під час перебування на вулиці та громадських місцях. Крім того, наголошується, що досі не пізно зробити вакцинацію тим, хто ще її не зробив у США.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв