У Львові жінка знайшла голову миші у пакеті з квасолею (фото)

359
У Львові жінка виявила голову миші серед стручків замороженої квасолі

У Львові жінка виявила голову миші серед стручків замороженої квасолі, які придбала в одному із гіпермаркетів.

У зв’язку з інцидентом адміністрація закладу вибачилась перед нею та повернула гроші.

Про це повідомляє ТСН.

Як розповіла львів’янка, придбана нею квасоля продавалася під торгівельною маркою супермаркету.

«Цей сюрприз я знайшла в упаковці замороженої квасолі. Я не буду їсти її до кінця життя. Придбала цей дешевий товар, бо іншого тоді просто не було. Двічі поїла, коли ж втретє висипала все, що лишилося в пакунку – жахнулася. Спочатку сподівалася, що це шматочок рибки, але згодом я зрозуміла, що це гризун. Це голова мишки, щурика, я не знаю. Мені було бридко, я бігала квартирою та не знала, куди себе подіти», – стверджує жінка.

За словами потерпілої, після звернення на гарячу лінію мережі її запросили приїхати до маркету знову: представники магазину визнали провину, відшкодували гроші за упаковку квасолі, а також подарували клієнтці пляшку шампанського та торт.

У супермаркеті журналістам пояснили, що постачальник зі Сміли щорічно отримував високі оцінки якості, однак після цього випадку його товарів до крамниці не приймають.

«Усі партії цього виду продукції виробника знято з реалізації в усіх магазинах мережі. Постачальника заблоковано. Ведеться розслідування», – заявили у торговельній мережі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв