Посольство Польщі в Тель-Авіві розмалювали свастикою

293
Ізраїльські ЗМІ пишуть, що інцидент стався в час, коли в Ізраїлі «наростає гнів» через «польський закон про Голокост»

На вході до посольства Польщі в Тель-Авіві невідомі намалювали свастику і написали антипольські гасла. Про це повідомив директор Бюро прес-секретаря МЗС Артур Ломпарт, передає Польське Радіо.

Польща звернулася до влади Ізраїлю з вимогою вжити відповідних заходів з метою захисту польської дипломатичної установи.

Про акт вандалізму проти посольства Польщі повідомив портал Times of Israel наголошуючи, що інцидент стався в час, коли в Ізраїлі «наростає гнів» через «польський закон про Голокост».

Інші ізраїльські портали звертають увагу, що 17 лютого прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький під час Мюнхенської конференції з безпеки сказав, що виконавцями Голокосту були також євреї. Ізраїль дуже критично відреагував на ці висловлювання польського прем’єра.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 лютого Сенат Польщі ухвалив закон про Інститут національної пам’яті Польщі. Згідно із документом, за використання вислову «польські табори смерті» громадянам загрожуватиме штраф або позбавлення волі на три роки. Закон стосується злочинів нацизму і комунізму, поправки передбачають також кримінальну відповідальність за пропаганду так званої «бандерівської ідеології».

Крім того, польські парламентарі від правлячої партії «Право і справедливість» внесли на розгляд Сейму поправки до закону про права тварин, що передбачають заборону «неприродного» забою худоби, покарання для порушників цієї заборони (до чотирьох років тюремного ув’язнення) і обмеження на вивезення з Польщі кошерного м’яса.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв