Обстріли терористів знеструмили Мар’їнку

200
Прес-центр Штабу АТО повідомив, що 24 квітня цього року внаслідок обстрілів бойовиків залишилася знеструмленою значна частина населеного пункту Мар’їнка й його околиці.

Керівник районної адміністрації Володимир Мороз повідомив, що між бойовиками так званої ДНР і бійцями Збройних Сил України відбувся приблизно півторагодинний бій. Наслідок обстрілів сепаратистів пошкодили лінії енергопостачання. 
Внаслідок зіткнення місцевій владі довелося евакуювати працівників газової служби й техніку, що залучили до відновлення газопроводу.
«Ніхто з працівників не постраждав, техніка також в робочому стані. На цьому ремонтно-відновлювальні роботи не завершуються. Щойно буде забезпечено безпечні умови, фахівці газової служби знову намагатимуться розпочати роботи», − пообіцяв чиновник.
Він також підкреслив, що ремонтним бригадам уже вдалося на місці відновлення газогону високого тиску «Мар’їнка-Красногорівка» прорити траншею довжиною в кілька десятків метрів.
Знеструмленими поки залишаються східна частина Мар’їнки, село Перемога й контрольно-пропускний пункт. Згідно з неофіційною інформацією, сепаратисти відкривали вогонь по населеному пункту з важкого озброєння з житлових кварталів Донецька.

Коментарi

Коментарiв