Бойовики на Донбасі муштрують українських дітей

429
ЗМІ завдяки кільком достовірним джерелам знайшли підтвердження інформації про те, що на Донбасі російські найманці залучають до терористичної діяльності. 

Дзеркало тижня інформує, що так звана влада тимчасово окупованих територій Донбасу залучає неповнолітніх громадян України до терористичної діяльності. Пропаганда, маніпуляції дітьми й молоддю вже починають набувати масового й цілеспрямованого характеру.
«Не так давно значний резонанс викликало відео, на якому сепаратисти показують формування «Бригада Восток», «військово-спортивний літній табір для дітей та підлітків» в окупованому Донецьку. В таборі дітям віком від 10 до 17 років (і хлопчики, і дівчатка – «курсанти», вони вдягнуті у військову форму з шевронами СРСР і РФ, у декого є нарукавні нашивки «Военно-патриотический центр «Защитник отечества»; вони живуть у військових наметах, з ними проводять заняття з військової справи (теорія, тактика, поводження зі зброєю, стрільба тощо). Фігурує у відео «служитель культу», «православний священик, отець Борис». Сказане цим «священиком» не має нічого спільного з православ’ям, а є суцільною агресивною тоталітарною пропагандою», – наголосив журналіст видання.
Крім того, російські найманці створили так званий дитячий табір, диверсійний батальйон імені Святого Георгія Переможця, сформований на базі школи-ліцею в Ровеньках під проводом місцевого «священика» . Діти вивчають там «основи православ’я» й військові дисципліни (тактика ведення бою, основи розвідки, снайперська майстерність, стрілецької та саперна підготовка).
«Вельми показово також, що після створення в РФ дитячо-юнацької організації “Российское движение школьников” (аналогу піонерської організації СРСР), відповідно, на окупованих територіях України процеси вербування молоді значно активізувалися. Для дітей 1–11 класів проводять «уроки государственности», під час яких дітям розповідають про «історичне зародження та становлення» так званих ДНР і ЛНР, їх «державний устрій», «символіку», «нагороди», а також героїзовані біографії бойовиків і керівників (причому запрошуючи до слова самих терористів), а серед предметів з’явилися вигадані «Язык народов Донбасса», «Литература народов Донбасса», «История Отечества», «Уроки гражданственности Донбасса». Саме викладання здійснюють за завезеними російськими підручниками», – повідомив автор статті.

Коментарi

Коментарiв