Через негоду на українсько-російському кордоні застрягли сотні вантажівок

222
На російсько-українському кордоні утворилася черга з більш ніж 250 вантажівок

В районі автомобільного пункту пропуску «Троєбортне» на російсько-українському кордоні утворилася черга з більш ніж 250 вантажівок. На місце скупчення транспорту направили рятувальників і спецтехніку.

Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням Центрального митного управління Федеральної митної служби РФ, ввечері 3 березня українська сторона через снігопади призупинила пропуск вантажного автотранспорту на територію України.

Водночас, як повідомляє Головне управління МНС РФ у Брянській області, 4 березня російські рятувальники отримали повідомлення про скупчення великовантажної техніки на федеральній автодорозі М-3 «Україна» в районі багатостороннього автомобільного пункту пропуску «Троєбортне» Брянської митниці.

На місце інциденту направили оперативну групу місцевого пожежно-рятувального гарнізону та спецтехніку для ліквідації можливих заторів. Рятувальники проводять об’їзд скупчення автотранспорту.

Відповідно до заяви російського відомства, в районі діють 6 стаціонарних пунктів обігріву та 4 заправки. Крім того, на 501 кілометрі федеральної автодороги М-3 «Україна» (Москва – Київ) розгорнуто мобільний пункт обігріву.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв