Терористи почали використовувати нову тактику обстрілів на Донбасі

236
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що спецслужби виявили інформацію про використання бойовиками так званих ДНР і ЛНР нової тактики обстрілів.

Зменшуючи кількість короткочасних обстрілів, російські найманці зосереджують вогонь на певних ділянках із метою нанесення максимальних втрат, − ідеться в повідомленні прес-служби Міноборони.
Зокрема, 24 квітня поточного року неподалік околиць Слов’янська за допомогою артилерії бойовики так званої Донецької народної республіки відпрацювали зниження об’єктів Збройних Сил України.
Для коригування вогню 152-мм гаубиць «Мста-Б» і розвідки результатів вогневого ураження сепаратисти залучали комплекс радіолокаційної розвідки «Зоопарк-1», − зазначено в матеріалі.
Розвідка виявила інформацію про те, що терористи готують аналогічні атаки на маріупольському напрямку. Також спецслужби зафіксували поставки військового обладнання з Російської Федерації бойовикам. Зокрема, 23 квітня до населеного пункту Харцизьк на залізничних платформах прибули шість танків Т-72.

Коментарi

Коментарiв