«ДНР» пригрозила розстрілом представникам місії ОБСЄ

214
Ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що його бойовики розстрілюватимуть представників поліцейської місії ОБСЄ на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

«Якщо у них виникне бажання з’явитися тут озброєними, як заявляють у Тристоронній контактній групі в Мінську, я буду розцінювати це як інтервенцію, і всіх представників ОБСЄ, яких зловлю зі зброєю, будемо зараховувати до ворогів і розстрілювати. Потрібно, щоб у них навіть бажання не було ходити по наших територіях із пістолетом», − цитує Дзеркало тижня заяву ватажка терористів.
Керівник бойовиків так званої Донецької народної республіки також наголосив, що не реагуватиме на заяви української влади і Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо порушень Мінських домовленостей. Зокрема, йдеться про зобов’язання бойовиків відвести важке озброєння та проведення військового параду 9 травня в Донецьку.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко нещодавно повідомив, що уже узгодив питання щодо розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі з керівництвом Організації.
«Найближчим часом я очікую впровадження нової збройної поліцейської місії ОБСЄ для забезпечення контролю за режимом припинення вогню, для контролю відводу озброєнь, для забезпечення виведення окупаційних військ Російської Федерації з окупованої території й ефективного контролю над українсько-російським кордоном, щоб нові регулярні війська і озброєння не заходили на територію України», − зазначив глава держави.

Коментарi

Коментарiв