Блокчейн-технології в Україні – від «Енеїди» до проекту Aeneas

592

На Київ очікує непересічна подія в IT-галузі – «Kyiv Blockchain Forum 2018». Враховуючи, наскільки Україна відстає від технічного прогресу й пасе задніх у високотехнологічних галузях економіки, переоцінити важливість подібних заходів важко. Про що йтиметься на форумі, про його вплив на потенціал вітчизняних стартапів та про інноваційний проект Aeneas («Еней») з’ясовував кореспондент видання InfA.

Отже, 13 березня в концерт-холі «Оазис» РЦ «Ультрамарин» відбудеться «Kyiv Blockchain Forum» помітна галузева подія початку року. Фокус заходу – успішні платформи і тренди, аналіз ICO і вибір найперспективніших проектів для інвестування. Організатори обіцяють якісний контент, авторитетних експертів, змістовні дискусії та обговорення.

Серед найбільш цікавих – вітчизняний стартап Aeneas. Його автори недаремно обрали для нього таку назву. Так ентузіасти криптотехнологій і популяризатори їх в Україні підкреслюють зв’язок з історією і, водночас, модерний дух амбітного проекту, покликаного не на словах, а на ділі посприяти модернізації нашої держави.

Aeneas – це український проект, що застосовує технологію блокчейн там, де вона найбільш необхідна – для регулювання політичного життя країни.

На відміну від багатьох блокчейн-проектів, творці Aeneas відмовилися від проведення ICO і премайну, відкрили код платформи та запропонували кожному взяти участь у розвитку нової політичної реальності, що зароджується й розвивається буквально на наших очах у цифровому світі.

Презентація проекту Aeneas

У чому полягає ідея

Революційна для України ідея полягає у створенні платформи, де кожен користувач зможе реалізувати свої політичні, соціальні та приватні амбіції. Успіх об’єднання технології блокчейн та краудафандинґової моделі дала світові успішний феномен ICO. Aeneas дає ще більше – інструмент впливу на органи місцевого самоврядування для приватних осіб, можливість залучення коштів для дрібного бізнесу, зниження вартості аналізу бізнес-планів за допомогою гібридного інтелекту тощо.

Як це працює

– Aeneas GR Marketplace – децентралізований ринок послуг, пов’язаних із відносинами між бізнесом, приватними особами, спільнотами та урядами, реалізований у вигляді порогової системи фінансування, який зв’язує GR-запити користувачів із пропозиціями лобістських груп.

Відповідно до тендерної моделі, кожен користувач платформи може подати заявку на лобіювання власних інтересів, а зареєстровані лобісти пропонують варіанти розв’язання проблем і, відповідно, вартості послуг. Якщо в заявці зацікавлено більше одного користувача-замовника, інші користувачі можуть використовувати свої токени Ash для матеріальної підтримки проекту.

Краудфандинґова модель реалізується за допомогою кількох факторів: складного життєвого циклу заявки, перевірки лобістів, запису кожного етапу в блокчейн, репутаційних рейтингів, гібридного інтелекту. Це практично виключає можливість втручання в систему шахраїв.

Blockchain-платформа Aeneas використовує внутрішній токен Ash для забезпечення функціювання внутрішньої економіки, голосування та підтримки проектів.

Загальна емісія токена складе 100 мільйонів одиниць, останню монету буде емітовано приблизно за 4 роки після запуску платформи. Емітувати токени можуть усі охочі за допомогою майнінгу.

Для всіх, хто зацікавився проектом, а також тих, хто воліє більше дізнатися про перспективи впровадження блокчейн-технологій у повсякденне життя, в бізнес-моделі тощо, організатори запрошують завітати 13 березня на Kyiv Blockchain Forum 2018.

Докладніше про захід: Kyiv Blockchain Forum 2018 на 2event.com

Читачам видання  InfA організатори дарують 50% знижки на квитки (https://2event.com/ru/events/1213283, промокод – UAxKBF).

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв