У зоні АТО загинуло кілька цивільних осіб

138
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ підтвердили, що поблизу населеного пункту Оленівка Донецької області загинуло четверо цивільних осіб.

Представники ‎ОБСЄ прибули на блокпост в Оленівці приблизно о 10 годині ранку 27 квітня, щоби перевірити повідомлення у ЗМІ про смертельний інцидент. Спостерігачі здійснили аналіз майже 10 воронок, − ідеться в повідомленні прес-центру Спеціальної моніторингової місії на Донбасі. 
Згідно з попередньою оцінкою, було пошкоджено три автомобілі, чотири цивільні особи загинули. Кількість осіб, які отримали поранення, поки не вдалося встановити. Спостерігачі ОБСЄ пообіцяли оприлюднили подробиці справи в черговому публічному звіті.
Нагадаємо, вранці 27 квітня ЗМІ псевдореспублік розповсюдили інформацію про те, що вночі відбувся обстріл блокпосту так званої ДНР у селищі Оленівка на Донеччині. Речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник спростував цю заяву сепаратистів. Очевидно, це чергова провокація російських найманців щодо українських військовослужбовців.

Коментарi

Коментарiв