Олександр Кочетков: Порошенко або прибріхує, або вірить у бравурні доповіді своїх дармоїдів

804
Політолог Олександр Кочетков

Був днями в ефірі, там регулярно прямі включення. І потрапили на те, як ПОП представляв нового губернатора Волині Олександра Савченка – колишнього керівника служби охорони МВС, тобто, Юрій Луценко став постачальником президентських кадрів.

Але пост не про це. ПОП за своїм звичаєм став розповідати присутнім про успіхи. Про те, що в країні несподіване велике економічне зростання. От не очікували, а воно як рвонуло до неба!

А ще, що в Україні лише при Президентові Порошенку нарешті стали будувати пристойні дороги. Прямо так і сказав!

А ще, що завдяки йому в Україні приходять лоукостери, і кожен українець легко за 10 євро може полетіти в будь-який кінець Європи.

І що ми вже практично економічно незалежні від агресора і перебудувалися на вигідні взаємини з європейськими сусідами.

Що нашу армію в черговий раз визнали однією з найсильніших у світі.

Я не витримав і прямо в студії почав кричати: «Хочу! Хочу в ту Україну, в якій живе Петро Порошенко»! Шкода, що трансляція була вимкнена …

Тому що в тій Україні, де живу я, зростає не економіка, а комунальні тарифи і ціни. І європейські сусіди чомусь поводяться, як самозвані кредитори, яким ми щось повинні. У моїй Україні за 10 євро навіть до Полтави на електричці не доїхати. І в армійському таборі можна потонути в бруді. А вже більшість доріг в ній після зими виглядають як суцільна вибоїна з окремими включеннями асфальту.

І вже неважливо, свідомо чи ні прибріхує наш президент, або дійсно вірить у бравурні доповіді своїх дармоїдів. Важливо розібратися, що є найбільш ефективним для подорожі між нашими світами – нуль-транспортування «Дострокові вибори» або рейсовий зореліт «Єдиний кандидат».

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв