У Харкові горів торговельний центр (фото)

762
Завдяки оперативним діям рятувальників та адміністрації ТЦ вдалось уникнути загиблих та постраждалих

26 березня сталася пожежа у харківському торгівельному центрі «Будинок торгівлі центральний». Вогонь спалахнув через займання електромережі, поранених та загиблих немає.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Розвідка пожежі встановила, що у даному торгівельному закладі на сходах 2-го поверху горіли силові кабелі на площі 2 кв. м, а також електрощитова у підвалі на площі 3 кв. м. Горіння полімерних матеріалів виділяло велику кількість небезпечного диму», – ідеться у повідомленні.

Адміністрації закладу вдалося евакуювати більшість відвідувачів та робітників на свіже повітря до прибуття рятувальників, але дехто все ж залишився на верхніх поверхах будівлі. Через дим люди втратили орієнтацію, не могли самостійно знайти вихід та задихались.

«Зважаючи на небезпеку отруєння людей продуктами горіння, рятувальники негайно організували їх евакуацію газодимозахисною службою. У супроводі ланок ГДЗС з приміщень 4-го, 5-го та 6-го поверхів назовні було виведено 31 особу», – зазначили у ДСНС.

Завдяки оперативним діям рятувальників та адміністрації торговельного центру вдалось уникнути загиблих та постраждалих. Відповідно до попередньої версії, причиною загоряння є коротке замкнення електричної мережі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв