Терористи чекають підкріплення для наступу на Донбас

215
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російські війська на Донбасі чекають підкріплення для масштабного наступу.

Відповідно до звіту прес-служби Головного управління розвідки Міноборони за 2 травня 2016 року, керівництво російських найманців обговорило з підлеглими ситуацію на лінії зіткнення та плани подальших дій. Насамперед їх цікавить обстановка в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Ясинувата, Авдіївка, Мар’їнка, Докучаєвськ, Новотроїцьке.
Здійснюється посилення російської військової присутності на тимчасово окупованій території Луганської області за рахунок підрозділів федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації, – зазначено в повідомленні.
Згідно з інформацією української розвідки, 3 травня до Луганська прибуде підрозділ спеціального загону швидкого реагування «Рись», що належить до складу федеральної служби військ Національної гвардії РФ. Російське командування зобов’язало своїх військових посилити тиск на кримінальне оточення ватажка так званої Луганської народної республіки Ігоря Плотницького.

Коментарi

Коментарiв