Тернопільський бізнесмен побив лікарку у психлікарні

256
Лікарка звернулась із забоєм руки, струсом головного мозку в лікарню і у поліцію

У тернопільській психіатричній лікарні місцевий «мажор» накинувся на лікарку і завдав її тілесних ушкоджень. Про це пише Вголос.

«Третього квітня чоловік на Range Rover із «мажорними номерними» знаками приволік дівчину у приймальне відділення психлікарні. Він був агресивним, дуже побив лікарку, бо не так приймала. Всіх облаяв, пригрозив, що всіх спалить разом з головним лікарем Шкроботом, і всіх завтра Барна звільнить. До дебошира викликали поліцію», – розповіла очевидиця.

За інформацією ЗМІ, чоловік – один із тернопільських підприємців. Він привіз свою дружину у лікарню, оскільки у неї депресія і їй потрібне лікування. Пацієнтка поскаржилась чоловіку, що лікування не допомагає. Між медиком, яка лікувала жінку, та чоловіком виникла розмова на підвищених тонах, після чого він її вдарив.

У лікарні інформацію про інцидент підтвердили. Заступник головного лікаря з психіатрії Леся Косовська зазначила, що медики не застраховані та незахищені від подібних ситуацій: «Були уже випадки, коли хворий пацієнт у стані збудження міг нападати на лікаря».

У ГУ Нацполіції Тернопільської області інформацію про випадок у лікарні теж підтвердили. Постраждала звернулась з забоєм руки, струсом головного мозку в лікарню і у поліцію. Правоохоронці встановили особу чоловіка.

«Цю подію занесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України», – повідомили правоохоронці.

Нині тривають слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв