Організатори Євробачення «подарували» Кубань Україні

185
Шведські організатори Євробачення оприлюднили офіційний анонс виступів усіх учасників 2016 року, зобразивши на відео Кубань як частину України під час виступу Джамали.

Еспресо.TV зазначає, що до зображення фрагменту виступу кожного виконавця телевізійники додали силует карти його країни, розфарбованої в кольори національного прапора. Відповідно до відео української представниці Джамали, організатори «подарували» російський регіон Кубань Україні.
Підкреслимо, це може викликати неабиякий зовнішньополітичний скандал між Російською Федерацією та Швецією, оскільки РФ дуже чутлива до територіального питання.
Історично корінне населення Кубані завжди мало величезний відсоток етнічних українців, проте вже радянська влада колись приписала ці території Російській Радянській Федеративній Соціалістичній Республіці.
Тим не менше, ситуацію навряд чи можна назвати відновленням історичної справедливості, оскільки більше вона нагадує звичайну помилку – під час відео виступу представника від РФ на карті Кубань належить Російській Федерації, хоча Кримський півострів не додали до її складу.

Коментарi

Коментарiв