Розвідка знову виявила факти постачання російської зброї бойовикам

197
Речник Адміністрації Президента України з питань АТО, полковник Андрій Лисенко відзвітував про ситуацію на Донбасі під час Великодніх свят.

Полковник наголосив, що 1 травня бойовики так званих ДНР і ЛНР значно менше порушували режим тиші, хоча напередодні Тристороння контактна група з питань урегулювання ситуації на Донбасі домовилася про повне припинення вогню.
У цілому російські найманці здійснили 6 збройних провокацій щодо українських бійців. Зокрема, на луганському напрямку вони використали стрілецьку зброю і гранатомет у району населеного пункту Новозванівка. На донецькому напрямку з такого ж озброєння терористи обстріляли околиці Авдіївки. Найбільша кількість провокацій була зафіксована не маріупольському напрямку.
«Бойовики, які розташувалися неподалік села Комінтернове, стріляли з зенітної установки та гранатомета по позиціях сил АТО біля Водяного, а також із гранатометів по українських військовослужбовцях біля Талаківки. Ще дві провокації зафіксовали по українських опорних пунктах поблизу Гранітного. Бойовики застосували зенітну установки і гранатомет», – цитує Військова панорама виступ Лисенка під час брифінгу. 
Він також заявив, що українська розвідка вкотре виявила факти постачання озброєння бойовикам російським командуванням:
«Через Ізварине у напрямку Луганська було переміщено 10 бойових машин піхоти після проведення ремонту на території РФ. Крім того, 3 травня до Луганська запланували прибуття підрозділу спеціального загону швидкого реагування «Рись» федеральної служби військ національної гвардії Росії на чолі з командиром Владиславом Єршовим».

Коментарi

Коментарiв