Під час святкувань Дня перемоги полісмени затримали десятки осіб

171
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що 9 травня під час святкування Дня перемоги полісмени затримали близько 100 правопорушників.

«По всій країні 9 травня затримано близько 100 осіб, але йдеться про дрібне хуліганство. У Дніпропетровську, Миколаєві, в Одесі 14 осіб, наприклад, у Києві теж близько 10 осіб, в Херсоні 2 людей. Порушено дві кримінальні справи у Львові й у Черкасах, де теж була маленька бійка між активістами», − заявила в ефірі 112 Деканоїдзе.
За її словами, цього дня полісмени у Черкасах і Львові близько семи правоохоронців отримали травми під час сутичок із активістами. Крім того, в Миколаєві госпіталізували чоловіка, який брав учать у бійці через Прапор Перемоги.
Колона місцевих мешканців рухалася до центральної площі, під час чого невідомі перегородили їхню ходу – невідомі назвали себе активістами громадських об’єднань і висловили обурення Прапором Перемоги в колоні.
Між конфліктуючими сторонами виникла словесна перепалка, в ході якої один з учасників ходи отримав тілесні ушкодження. Потерпілому надали медичну допомогу на місці, машиною швидкої його доставили в лікарню, − повідомив представник Національної поліції.

Коментарi

Коментарiв