Проїхати у центр Києва в день фіналу ЛЧ можна буде лише з паспортом і пропискою

386
Біля НСК «Олімпійський» створять «транспортний периметр», заїхати куди можна буде тільки з паспортом і пропискою

У день фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня на НСК «Олімпійський», киян закликають відмовитися від використання автомобілів у зоні біля стадіону. Про це пише Авто 24.

Менеджер із транспорту і мобільності Сергій Хижняк, який відповідає за підготовку до фіналу Ліги чемпіонів, заявив, що людям, які проживають біля НСК «Олімпійський», краще не користуватися у день матчу своїми авто. Не радять під’їжджати до стадіону і тим, у кого немає квитка на матч – припаркуватися у такому разі тут буде неможливо.

Більш того, біля НСК «Олімпійський» створять «транспортний периметр», заїхати куди можна буде тільки з паспортом і реєстрацією (пропискою). Для водіїв обіцяють відкрити додаткові об’їзди. Ці заходи організатори назвали необхідними для безпеки, згадавши приклади Лондона і Барселони, коли у натовп людей в’їжджала вантажівка.

Нагадаємо, через фінал Ліги чемпіонів у Києві до 30 травня обмежили рух транспорту. Перекрито рух на Хрещатику. Також транспорт не зможе проїхати на ділянці від вулиці Богдана Хмельницького до Майдану незалежності.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв