Українці хочуть проведення «Євробачення-2017» у Криму

168
У фіналі конкурсу «Євробачення-2016», що відбувся 15 травня, українська співачка Джамала здобула перемогу, отримавши 534 голоси. Соціальні мережі відразу вибухнули закликами щодо проведення «Євробачення-2017» в українському Криму.

Джамала, вона ж Сусанна Джамаладінова, перемогла з піснею «1944», що висвітлює події 1944 року, коли кримських татар масово депортували до Середньої Азії. Зазначимо, сама співачка кримськотатарського походження, тож у зв’язку з цими факторами соціальні мережі відразу вибухнули пропозиціями провести «Євробачення-2017» в українському Криму, який нині анексований Російською Федерацією, що на конкурсі цього року посіла третє місце. Російські ЗМІ відразу почали звинувачувати українку в нечесній перемозі, оскільки це нібито «результат політичних ігор».
«Справедливо було би провести наступний конкурс «Євробаченн» на історичній Батьківщині Джамали – в українському Криму. Це гармонічно доповнило би перемогу Європи на сцені ще й торжеством на світовій арені», – написав у своєму Twitter народний депутат України Мустафа Найєм.
«Вітання Джамалі! Джамалі й Україні! То що, «Євробачення-2017» буде в Одесі?», – зазначила французька співачка Лара Фабіан.
«Особисто привітав Джамалу з перемогою. Сьогодні її голосом до світу промовляв весь український народ. Правда як завжди перемогла!», – написав у своєму привітанні Президент України Петро Порошенко.

Коментарi

Коментарiв