Власник українського онлайн-магазину розбив обличчя покупцю, який придбав у нього крадений Amazon Kindle

656
Користувача онлайн-магазину побив його власник

29 травня маркетолог Роман Рибальченко придбав у онлайн-магазині Stylus.ua електронну книжку Amazon Kindle. Пристрій не вдалося прив’язати до акаунту на Amazon, оскільки він перебуває у статусі «вкрадений/загублений». Через це у чоловіка виник серйозний конфлікт із власник магазину.

Про інцидент Роман Рибальченко повідомив у своєму Facebook. Його допис набрав уже понад 8 тисяч реакцій та 5 тисяч поширень. Обурені користувачі також залишають коментарі на сторінках Stylus.ua і його власника.

Как я купил в STYLUS.ua ворованный Amazon Kindle, решил рассказать об этом лично владельцу и CEO Andrew Karpiuk (Андрей…

Опубліковано Романом Рибальченком 11 червня 2018 р.

За словами Рибальченка, дзвінок до кол-центру українського магазину нічого не вирішив. Йому вдалося зв’язатися напряму із власником – Андріє  Карпюком, який перебував в Одесі на маркетинговій конференції. Їх коротка зустріч завершилася тим, що Карпюк накинувся на Рибальченка.

Унаслідок сутички лікарі наклали маркетологу два шви. Після огляду медиків йому ще потрібно буде повторно відвідати офтальмолога і перевірити сітківку ока. Нині потерпілий написав заяву до поліції, консультується з адвокатами та здійснює лікування.

Пізніше у коментарі ЗМІ він підкреслив, що у готелі відмовилися надати йому відеозаписи з камер спостереження. У свою чергу, Карпюк у коментарі ТСН визнав, що «емоційно не стримався». Він звинуватив Рибальченка у тому, що той «хоче пропіаритися і заробити на цьому грошей».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв