Російський кредитор може заблокувати роботу метро в Києві

194
Заступник голови Київської міськдержадміністрації Ілля Сагайдак повідомив, що кредитор із Російської Федерації заявив про намір заблокувати роботу київського метрополітену, попередньо заборонивши через суд вчиняти будь-які дії, направлені на використання взятих у лізинг вагонів метро.

«Компанія «Укррослізинг», яка належить структурам, підконтрольним російському «Внєшекономбанку», звернулося до Господарського суду Києва. У своїй позовній заяві підприємство вимагає у примусовому порядку стягнути з підприємства «Київський метрополітен» заборгованість відповідно до договору лізингу, розірвати вищевказаний договір і витребувати майно з чужого незаконного володіння. Це означає, що «Київський метрополітен» ризикує зазнати важких фінансових втрат, а кияни можуть взагалі отримати колапс! Сума позовних вимог ТОВ «Укррослізинг» до КП «Київського метрополітену» становить майже 2 мільярда гривень», − повідомив представник КМДА.
Укрінформ додає, що 13 травня цього року на підставі позову Господарський суд Києва затвердив рішення, відповідно до якого «Київському метрополітену» заборонили вчиняти будь-які дії, направлені на використання взятих у лізинг вагонів метро.
«Ми вважаємо таке рішення неприпустимим, оскільки це ставить під загрозу функціонування транспортного сполучення міста. Ми нікому не дозволимо зашкодити інтересам міста й киян і вже готуємо документи для зустрічної позовної заяви», − наголосив Сагайдак.

Коментарi

Коментарiв